Kurį laiką ant namo stogo ketinęs saulės elektrinę įsirengti Jonas Nainys, Lietuvos televizijos bei radijo laidų vedėjas bei muzikos prodiuseris, šiam darbui pasirinko „Energia futura“. Taigi, J. Nainys jau džiaugiasi galėdamas gaminti „savo“ elektros energiją, o mes džiaugiamės dar vienu sėkmingai įgyvendintu projektu ir laimingu klientu.

Ant J. Nainio namo stogo, atsižvelgiant į elektros energijos poreikius bei stogo galimybes, buvo pasirinkta sumontuoti 33 saulės modulius, kurių vieno galia – 445 W. Taigi, ant stogo įrengta viso apie 15 kW galios elektrinė.

Norint pasiekti didesnę elektros generaciją, ant namo stogo buvo sudėta kiek įmanoma daugiau modulių, o pasirinkta optimizuota „SolarEdge“ sistema leido sumontuoti modulius netgi ant daugiau nei dviejų skirtingų stogo šlaitų. Ši sistema šiuo metu užtikrina efektyviausią generaciją rinkoje ir leidžia efektyviai įdarbinti net sudėtingiausius stogus. Moduliai, sistemos pagalba, veikia nepriklausomai vienas nuo kito ir netrukdo vienas kito darbui, todėl iš jų galime išspausti maksimalią naudą, taip suteikdami maksimalų elektros generacijos kiekį.

Dar vienas pasirinktos „SolarEdge“ sistemos privalumas – ateityje, esant poreikiui, elektrinę bus galima praplėsti naujais moduliais, kurie gali būti skirtingo galingumo ir netgi skirtingų gamintojų. Taip pat prie esamos sistemos galima prijungti kaupimo baterijas, kurios naudingos siekiant dar geriau valdyti savo namų elektrą bei, galbūt, netgi dar labiau sumažinti elektros sąskaitas. Kadangi inverteriui taikoma 12, o optimizatoriams – iki 25 metų garantija, efektyviu šios elektrinės veikimu J. Nainys džiaugsis dar ilgai.

Šiame projekte ypatingo atidumo reikalavo tai, kad elektrinė buvo montuojama ant čerpinio stogo – kadangi čerpės yra trapios, elektrinę reikėjo sumontuoti taip, kad laikui bėgant čerpės nesuskiltų, nesudužtų, kad per stogą nepradėtų bėgti vanduo.

Kadangi po čerpėmis, šalia medinių konstrukcijų, eina saulės modulių laidai, „SolarEdge“ optimizuota sistema pasirinkta ir dėl saugumo – atsitikus bet kokiam nepageidaujamam įvykiui, bet kokiai stogo avarijai, ji palieka tik minimalią saugią įtampą, kuri nekibirkščiuos ir nesukels gaisro, taip apsaugodama turtą bei sveikatą. Saugumą užtikrinti padeda ir ant stogo esantys temperatūriniai davikliai, matuojantys jungčių temperatūrą, bei aukščiausio Europos standarto lanko atradimo ir gesinimo apsauga AFCI.

Be to, visą informaciją galima stebėti realiu laiku – šiuolaikinės technologijos saulės elektrinės modulių darbą leidžia matyti mobiliojoje programėlėje savo išmaniajame telefone, taigi, prisijungęs klientas gali matyti, kaip veikia jo stogas.

Daugiau informacijos skaitykite straipsnyje čia.

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.