Visą savaitgalį – rugsėjo 16-17-18 dienomis, Vilniaus „Litexpo“ rūmuose vyks išmaniems ir šiuolaikiškiems namams skirta paroda – „Super Namai 2022“, kurioje dalyvaujame ir mes: kartu su partneriu – vienu patikimiausių rinkos gamintojų pasaulyje SHARP – konsultuosime, patarsime, dalinsimės patirtimi ir patarimais.

Parodoje tris dienas bus pristatomos naujienos, susijusios su namų išmanumu, funkcionalumu, naudingumu, tvarumu, ekologija ir komfortu – tad rasite viską, kas skirta vidaus įrengimui, apdailai, interjerui, apšvietimui, šildymui, vėdinimui, santechnikai, oro kondicionavimui ir, žinoma, sužinosite viską apie saulės elektrines bei elektromobilių stoteles.

Aplankykite mūsų stendą, kuriame siūlysime ir demonstruosime sprendimus individualiems namams: padėsime pasirinkti, suprojektuosime ir sumontuosime jūsų ilgaamžę saulės elektrinę, kurios moduliams SHARP suteikia net 25 metų efektyvumo garantiją.

 

ENERGIA FUTURA stende jūsų lauks:

penktadienį 10.00 – 19.00 val.,

šeštadienį 10.00 – 18.00 val.,

sekmadienį 10.00 – 15.00 val.

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.