Šių metų lapkričio 29 dieną Kauno technologijos universiteto (KTU) Elektros ir elektronikos fakulteto Elektros energetikos sistemų katedroje atidengta „Energia futura“ lentelė, kuria įprasminamas sėkmingas fakulteto ir įmonės bendradarbiavimas.

 

„Energia futura“ jau ne vienerius metus aktyviai įsitraukia į aukštosios mokyklos veiklą: studentams skiria stipendijas, įmonės atstovai noriai dalyvauja edukaciniuose aukštosios mokyklos projektuose bei dalinasi savo patirtimi, neretai yra kviestiniai svečiai paskaitose, taip pat prisideda siūlant baigiamųjų darbų temas, praktikos vietas studentams ir nuolatos ieško naujų aktualių partnerystės formų.

 

„Džiugu, jog KTU Elektros ir elektronikos fakultetas ruošia stiprius inžinierius bei vadovus, o ypatingą prasmę mūsų bendradarbiavimui suteikia tai, jog įmonę „Energia futura“ įkūrė būtent šio fakulteto absolventai. Organizacijoje ir šiandien dirba nemaža dalis KTU absolventų, kurie prie įmonės prisijungia tiek atlikdami studijų praktiką, tiek jau kaip rinkoje įsitvirtinę profesionalai“, – teigė „Energia futura“ vadovas Kęstutis Slavinskas.

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.