Balandžio 27-29 dienomis ENERGIA FUTURA komanda kviečia jus į Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmus, kur vyks svarbiausia ir didžiausia Baltijos šalyse statybų paroda „Resta 2023“, skirta statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis. Juolab kad mes savo įmonės stende šiemet turime ne vieną naujovę bei pasiūlymą, su kuriais kviečiame susipažinti iš arčiau.

 

Viena didžiausių naujovių – šviežiai į mūsų rinką atkeliaujanti Home Hub sistema – su naujuoju hibridiniu inverteriu bei energiją kaupiančia „SolarEdge“ baterija. Papasakosime apie jos privalumus bei galimybes, aptarsime, kas galėtų tikti ir pateisinti jūsų verslo ar namų ūkio lūkesčius.

 

Skirsime dėmesio ir mūsų šiandienos hitams – efektyviausiems ir populiariausiems saulės elektrinių sprendimams, nuo įrangos iki procesų.

 

Dosniai dalinsimės tiek profesionalia informacija apie saulės elektrines verslui, tiek atsakysime į individualių gyventojų klausimus, pakonsultuosime, patarsime.

 

 

Tad susitinkame Litexpo – visas tris parodos dienas!

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.