ENERGIA FUTURA – tarp 7 % patikimiausių LT įmonių.

Kiekvienais metais verslo kontaktų milžinė Rekvizitai.lt atrenka ekonomiškai stabiliausias ir perspektyviausias Lietuvos „TOP įmones“. 

Portalas nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones: įkurtas prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančias finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius dvejus metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams. 

Visus šiuos kriterijus atitinka ir tarp 7 proc.  patikimiausių ir pelningų 2021 m. Lietuvos TOP įmonių patenka ENERGIA FUTURA.

Kaip pastebi iniciatyvos organizatoriai, įmonės, patekusios į „TOP įmonės“ sąrašą, formuoja patrauklaus darbdavio įvaizdį, parodo partneriams, kad yra stabilios ir patikimos, reprezentuoja skaidrų, inovatyvų ir konkurencingą verslą.