Kiekvienais metais verslo kontaktų milžinė Rekvizitai.lt atrenka ekonomiškai stabiliausias ir perspektyviausias Lietuvos „TOP įmones“. 

Portalas nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones: įkurtas prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančias finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius dvejus metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams. 

Visus šiuos kriterijus atitinka ir tarp 7 proc.  patikimiausių ir pelningų 2021 m. Lietuvos TOP įmonių patenka ENERGIA FUTURA.

Kaip pastebi iniciatyvos organizatoriai, įmonės, patekusios į „TOP įmonės“ sąrašą, formuoja patrauklaus darbdavio įvaizdį, parodo partneriams, kad yra stabilios ir patikimos, reprezentuoja skaidrų, inovatyvų ir konkurencingą verslą.

Susisiekite su mūsų komanda, kad aptartume Jūsų individualius poreikius saulės elektrinės įrengimui.

 

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.