Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis, nuo penktadienio iki sekmadienio, Vilniaus „Litexpo“ rūmuose vyks inovatyvius sprendimus namams ir komerciniams pastatams pristatanti paroda „Supernamai 2023“, kurioje dalyvausime ir mes, ENERGIA FUTURA komanda.

 

Erdviame stende daug dėmesio skirsime laiko patikrinto gamintojo „Sungrow“ inverteriams – tiek įprastiems, tiek hibridiniams, veikiantiems su baterijomis. Pademonstruosime naująsias saulės elektrinių su baterijomis sistemas, leidžiančias jums kaupti savo pagamintą energiją, ją sunaudojant tada, kai reikia, ir tokiu būdu dar labiau padidinančias jūsų namų ar verslo nepriklausomybę nuo bendrojo elektros tinklo.

Pristatysime itin aukšto efektyvumo ir patikimumo saulės modulius iš „Trina“ ir „Sharp“. Taip pat ir elektrinių automobilių įkrovos stoteles, montuojamas namuose ar įmonėse.

Supažindinsime su rinkos naujovėmis ir tendencijomis, pademonstruosime ir papasakosime viską, ką norėjote sužinoti apie sprendimus, padedančius kurti tvaresnius jūsų SUPER namus ir auginančius jūsų verslą.

 

ENERGIA FUTURA stende jūsų lauksime:

Rugsėjo 29 d. penktadienį 10.00 – 19.00 val

Rugsėjo 30 d. šeštadienį 10.00 – 18.00 val.,

Spalio 1 d. sekmadienį 10.00 – 15.00 val.

Daugiau apie paroda rasite čia!

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.