Ilgai laukta gera žinia gyventojams, planuojantiems saulės elektrines: 2024 m. sausio 30 d. startuoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) kvietimas teikti paraiškas saulės elektrinės įsirengimo kompensacijoms gauti.

Iš viso šiam tikslui numatyta skirti 8 mln. EUR, o paraiškų teikimo laikotarpis tęsis 6 mėn. arba tol, kol baigsis kvietimui numatyta suma.

Atkreipiame dėmesį, kad šiek tiek keičiasi paramos teikimo sąlygos:

– rinkdamiesi kvietimą, pirmiausia turite atsižvelgti į tai, ar įsirengiama nauja saulės elektrinė, ar tik didinama esamos elektrinės galia;

– kvietimo pasirinkimas priklauso ir nuo to, kuriame regione yra jūsų nuosavybės teise valdomas elektros vartojimo objektas – Sostinės (Elektrėnų, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės, Vilniaus rajonų bei Vilniaus miesto savivaldybėse) ar Vidurio ir Vakarų Lietuvos (Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių ir Utenos apskričių) savivaldybėse.

 

Daugiau informacijos apie paramos rasite čia

 

O planuodami būsimą elektrinę, susisiekite su mūsų specialistais – operatyviai pateiksime skaičiavimus, aptarsime preliminarius siūlymus ir suteiksime reikiamas konsultacijas.

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.