Jau sausio mėnesį tikimasi sulaukti Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) skelbiamo kvietimo teikti saulės elektrinės įsirengimo paraiškas ir gauti kompensacijas. Pirmu kvietimu yra numatyta – 3,6-10 mln. eurų PAVA parama saulės elektrinėms.

Pasirengti šiam kvietimui verta jau dabar – dėl bent kelių priežasčių:

Jau sausio mėnesį tikimasi sulaukti Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) skelbiamo kvietimo teikti saulės elektrinės įsirengimo paraiškas ir gauti kompensacijas. Pirmu kvietimu yra numatyta – 3,6-10 mln. eurų parama.

Pasirengti šiam kvietimui verta jau dabar – dėl bent kelių priežasčių:

1

Tikėtina, kad kitas APVA paramos saulės elektrinėms kvietimas bus tik rugpjūčio mėnesį – vadinasi, prarasite gerą pusmetį labiausiai saulėto ir daugiausiai energijos jums sugeneruojančio pavasario-vasaros laiko.

2

Pastaruoju metu drastiškai kylančios elektros kainos dar labiau didina nuosavos saulės elektrinės patrauklumą ir spartina atsiperkamumą.

3

Dėl pasaulinės ekonominės situacijos ir brangstančių žaliavų, auga ir saulės elektrinių komponentų savikaina – todėl kuo toliau nustumiate šią investiciją, tuo labiau išauga jos kaina. Rezervavę savo saulės elektrinę ir laukdami APVA paramos, kartu rezervuojate ir jos esamą kainą, todėl apsidraudžiate nuo galimo pabrangimo.

Kokius namų darbus turite padaryti laukdami APVA paramos nuosavai saulės elektrinei kvietimo?

1

Išsiaiškinti, kokios galios elektrinės jums reikės. Padėsime jums atsakyti į šiuos klausimus, pateiksime tikslius skaičiavimus ir detalias konsultacijas.

2

Įvertinti įrengimo galimybes bei sąlygas (ar yra galimybė už racionalią kainą prisijungti prie el. tinklo, ar tinkama stogo pozicija bei būklė ir t. t.).

Antras kvietimas saulės elektrinių įrengimui planuojamas kitų metų rugpjūtį, kuriam bus skirta apie 10 mln. eurų.
Tad nelaukite ir pasidarykite namų darbus jau dabar. Visais APVA paramos saulės elektrinėms bei jų įsirengimo klausimais kreipkitės į mus!

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.