Sumažinkite savo namų ūkio elektros sąskaitas!

Jau daugiau kaip tūkstantis penki šimtai patenkintų mūsų klientų paliudys: įsirengti nuosavą saulės elektrinę dar niekada nebuvo taip paprasta.

Padedame žmonėms tapti tvarios energijos gamintojais, pasirūpindami viskuo – nuo poreikio įvertinimo iki projekto pridavimo ir tolimesnės priežiūros.

Visas užsakymo procesas

1

Konsultacija

Mūsų specialistai įvertins jūsų namų energijos poreikius bei technines galimybes ir pateiks planuojamas elektros generacijos ataskaitas.

2

Finansavimas

Padėsime užpildyti paraiškas paramai ir/ar banko paskolai
gauti.

3

Projektavimas

Atvykę į vietą dronu apžiūrėsime ir įvertinsime montavimo galimybes, paruošime tikslų montavimo projektą ir 3D vizualizacijas.

4

Montavimas

Patyrę mūsų darbuotojai profesionaliai atliks saulės modulių montavimo darbus.

5

Pajungimas

Prijungsime jūsų saulės elektrinę prie vidaus elektros tinklo ir pasirūpinsime dokumentų pateikimu ESO.

6

Priežiūra

Visą generuojamos energijos informaciją galėsite sekti mobiliajame telefone. Pajungę elektrinę, pirmuosius metus prižiūrėsime jos veikimą.

7

Džiaugiatės generuojama energija

Kaip veikia saulės elektrinės?

 

Saulės energija, pasiekusi saulės modulių paviršių, yra paverčiama elektra, kuri aprūpina energija jūsų namų ūkį. Kiekvienas modulis yra su išmania elektronine sistema, kuri leidžia jums bet kuriuo metu gauti informacijos apie jūsų saulės elektrinės generuojamą energiją.
Saulės elektrinė veikia pagal paprastą schemą: moduliuose sugeneruojama energija perduodama į inverterį, kuris ją konvertuoja į mūsų visų naudojamą elektros energiją.

Saulės moduliai

Paverčia saulės energiją elektros energija.

Inverteris

Konvertuoja nuolatinę srovę į kintamąją.

Dvipusės apskaitos skaitiklis

Leidžia nesuvartotą elektros energiją atiduoti į tinklą ir panaudoti mažesnio efektyvumo momentu.

Energia futura nuotrauka

Įranga ir garantijos

Dirbame tik su geriausiais rinkos gamintojais pasaulyje, esančiais prestižiniame Tier 1 sąraše, kurių kokybe pasitikime ir galime rekomenduoti. Suteikiama iki 25 metų garantija įrangai ir iki 10 m. – atliktiems darbams.

D.U.K

Vidutiniškai 1 kW saulės elektrinė Lietuvoje pagamina apie 1 000 kWh per metus. Elektros gamybos intensyvumas nėra vienodas: didžioji dalis metinės energijos pagaminama balandžio-spalio mėnesiais. Saulėtais mėnesiais elektrinė pagamina tiek elektros, kad jos pertekliumi galima naudotis žiemos mėnesiais, kai energijos suvartosite daugiau nei pagaminsite. Jeigu saulės elektrinė gamina daugiau elektros energijos nei tuo metu yra suvartojama, likusi nepanaudota energija yra pateikiama į skirstomuosius ESO tinklus. O elektros energijos gamybai sumažėjus, skirtumas yra padengiamas iš ESO skirstomojo tinklo atgaunant anksčiau pateiktą elektros energiją arba ją perkant įprasta kaina.

Kiekvienas projektas yra individualus, todėl tik atlikus skaičiavimus ir įvertinus situaciją bei jūsų namų ar verslo ūkio energijos vartojimo įpročius, galima pateikti tikslų sprendimą. Pirmiausia turite įvertinti, kiek elektros energijos suvartojate ar planuojate suvartoti (jei namas dar tik statomas) per metus. Jei bus įrengta per mažos galios saulės elektrinė, dalį suvartotos energijos jums vis tiek teks pirkti, o įrengus per daug galingą, išaugs jos įrengimo kaštai, kurių atsipirkimas gerokai pailgės, nes nepajėgsite suvartoti visos pagamintos elektros energijos.

Priklauso nuo to, kokio galingumo jos reikia ir kiek modulių bus sumontuota: vidutiniškai 1 kW galios elektrinė užima apie 6 m2 stogo paviršiaus. Technologijoms vis tobulėjant, tam pačiam galingumui reikia vis mažesnio saulės modulių skaičiaus.

Iš tiesų Lietuvos klimato sąlygomis idealu, jei saulės elektrinė nukreipiama į pietų pusę, maždaug 35-40° pasvirimo kampu. Tačiau modulius galima montuoti ir nukreiptus į pietryčius ar pietvakarius. Nerekomenduojama montuoti modulių ant stogų, kurių šlaitas nukreiptas į šiaurę, šiaurės vakarus ar šiaurės rytus, nes stipriai krenta modulių efektyvumas.

Lietuvos gyventojai gali gauti paramą saulės elektrinių įsigijimui. Paramą inicijuoja APVA (Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra), administruojanti Europos Sąjungos fondų (ISPA, Europos regioninės plėtros, Sanglaudos fondų, LIFE+ programos), LAAIF, Klimato kaitos, Atliekų tvarkymo, Aplinkos apsaugos rėmimo programų ir valstybės lėšomis finansuojamus aplinkos sektoriaus projektus.

Visą informaciją apie valstybės teikiamą paramą saulės jėgainių įrengimui rasite Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros svetainėje www.apva.lt.

Namų ar verslo ūkio išlaidos elektrai gali būti sumažintos 3-4 kartus. Įprastas investicijos į saulės elektrinę atsiperkamumas vidutiniam namų ūkiui, pasinaudojus APVA parama, yra 4-6 metai. Vidutinis saulės elektrinės gyvavimo laikas yra 25-30 metų.

Saulės moduliai, įtampos keitiklis – inverteris ir tvirtinimo sistemos.

Vidutiniškai pasirašius sutartį saulės elektrinę įrengiame per 3 mėnesius, patys rangos darbai užtrunka vieną – dvi dienas.

Suteikiame iki 25 metų įrangos ir iki 10 metų atliktų darbų garantiją.

Dažniausiai to daryti nerekomenduojama: įprastai sniego danga laikosi tuomet, kai saulės modulių efektyvumas siekia vos kelis procentus, tad net ir nuvalius, išlošiama labai nedaug. O štai padaryti žalos – gramdant suledėjusį sniegą ar lipant ant slidaus aukšto stogo – galima nesunkiai. Todėl verta palaukti, kol sniegas pats nutirps.

Rekomendacijos

„Jau rekomendavau draugams kaip patikimus, puikiai atliekančius ir išmanančius savo darbą.”

Danutė

„Rekomendavau net keliems savo klientams ir rekomenduosiu ateityje visiems, kam aktualu.”

Dainius

Ne tik rekomenduočiau, bet jau parekomendavau.”

Saulės elektrinė iš 24 modulių SHARP NU-JC 370

Haroldas

Rekomenduočiau, nes likau patenkinta atliktais darbais ir suteiktomis paslaugomis.”

Saulės elektrinė su 20 saulės modulių

Violeta

Rekomenduočiau, nes žmonės dirbantys įmonėje žino savo darbą.”

Saulės elektrinė iš 27 modulių

Egidijus

Lengva ir suprantama komunikacija, operatyvūs ir aiškūs atsakymai į klausimus, kylančius klientui. Sutarto darbų atlikimo grafiko ir laiko laikymasis. Tvarkingas ir švarus darbų atlikimas nesukeliant nepatogumų užsakovui. Mandagus darbuotojų bendravimas ir aukšta darbo kultūra.”

Saulės elektrinė su 9.99kW galia

Skaistutė

Įrengė SE greitai ir gerai, veikia kol kas be priekaištų.”

Linas

Kokybiškai ir greitai atliktas darbas.”

Saulės elektrinėje įmontuoti 33 moduliai

Vaclav

Gera vadyba. Montuotojai dirba labai gerai.”

Saulės elektrinė iš 40 modulių SHARP NU-JC 370

Saulius

Patikima firma su patirtimi.”

Algimantas

Rekomenduočiau. Patikima įmonė.”

Virginijus

„Savo srities profesionalai.”

Nerijus

„Projektas įgyvendintas pagal sutartus terminus, normalia, konkurencinga kaina. Komandos visą pasiruošimo, atlikimo ir įforminimo procesą vertinu puikiai. Ačiū visai komandai! Darbo kultūra, techninis darbuotojų aprūpinimas, darbų išpildymas – SUPER!”

Sharp saulės baterijos NU-JC410B ant stogo

Vytautas

„Jau rekomendavau įmonę pažįstamiems ir, kiek žinau, jau suderintas projektas. Patikima vadyba ir montavimas su patirtimi, įsiklausant į kliento pageidavimus. Labai patenkintas montuotojų darbu!”

Romas

Rekomenduočiau, atsakinga patikima įmonė. Profesionaliai atlieka savo darbą.”

Justinas

„Rimta firma, pasakė – padarė! Neaišku – paaiškino. Jokių problemų. Komanda liuks.”

Jolanta

Gaukite specialisto konsultaciją

    Jūsų vardas

    El. paštas

    Telefonas

    Komentaras