Džiaugiamės galėdami pasidalinti puikiomis naujienomis: „Sharp Energy Solutions Europe“ ir „Energia Futura“ pradėjo strateginį bendradarbiavimą ir užmezgė dar glaudesnius tarpusavio bendradarbiavimo ryšius industrinių, komercinių ir individualių saulės sistemų srityje.

 

„Sharp“ – viena žinomiausių kompanijų saulės energijos rinkoje

 

„Didžiuojamės galėdami ranka rankon dirbti su vienu garsiausių pasaulio prekės ženklų – kartu šią partnerystę vertindami ir kaip didelę atsakomybę. „Sharp“ yra viena didžiausią patirtį turinčių kompanijų saulės energijos rinkoje, todėl mes privalome išlaikyti tą patį aukštą ekspertinių žinių lygį – tiek pateisindami partnerių, tiek ir savo klientų pasitikėjimą bei lūkesčius. „Sharp“ moduliai yra vieni pagrindinių ir dažniausiai pasirenkamų mūsų montuojamose saulės sistemose. Tad su tokiu patikimu produktu ir sukaupta didžiule mūsų patirtimi galime pasiūlyti ilgaamžes ir efektyvias saulės elektrines tiek komerciniams projektams, tiek individualiems gyventojams. Kokybiškas darbas su kokybiškais produktais – tai mūsų ir „Sharp Energy Solutions Europe“ bendradarbiavimo šūkis,“ – sako „Energia Futura“ vadovas Kęstutis Slavinskas.

 

Šios partnerystės tikslas – auginti saulės modulių verslą, skirtą privačių gyventojų namų ūkiams ir smulkiems verslams Lietuvoje. Tuo tikslu „Sharp“ ir „Energia Futura“ bendradarbiaus diegdami vidutinio dydžio projektus įvairiuose Lietuvos miestuose – tokiu būdu tikimasi praplėsti Lietuvos energetikos ūkį diversifikuotais energijos gavybos šaltiniais ir paskatinti gyventojus diegti atsinaujinančios energetikos sistemas savo valdose.

 

Energia Futura“ pasirinko „Sharp“ savo partneriais ne tik dėl puikių, laiko patikrintų produktų, bet ir dėl kompanijos turtingos patirties – siekiančios daugiau kaip 60 metų nuoseklaus darbo saulės energetikos technologijų srityje ir atsispindinčios tiek industrinių, komercinių, tiek individualių saulės elektrinių bei sistemų inovacijose.

 

Tuo tarpu mes, savo ruožtu, partnerystę sustipriname savo visapusiškai sustyguotais procesais – nuo konsultavimo, projektavimo iki konstrukcijų, instaliacijos ir pridavimo.

Per penkerius savo darbo metus esame puikiai įsigilinę į rinką, žinome, ko reikia klientui, todėl galime parinkti ir pasiūlyti kokybiškus ir tinkamiausius „Sharp“ produktus – taip ne tik prisidėdami prie kompanijos augimo, bet ir, svarbiausia, kurdami maksimalią vertę savo klientams.

 

 

Daugiau informacijos apie mūsų partnerius ir jų produktus rasite nuorodose:

https://www.sharp.eu/news-and-events/news/sharp-and-energia-futura-enter-into-strategic-partnership-to-capture-more

Sharp and Energia Futura enter into Strategic Partnership to Capture more Solar Business in Lithuania

https://www.pveurope.eu/markets/sharp-energia-futura-more-solar-business-lithuania

https://www.photon.info/en/news/sharp-expand-lithuania

Kodėl SHARP?

Saugi investicija

Daugiau kaip 6 dešimtmečius rinkoje veikianti diversifikuotos veiklos kompanija SHARP garantuoja stabilų finansinį stuburą savo saulės energijos verslui.

Užtikrintas efektyvumas

SHARP yra vienintelė kompanija, kurios produktai gamina iki 5 proc. daugiau energijos nei nurodoma duomenų lape.

Sąžininga garantija

Produkto garantinis laikotarpis pradedamas skaičiuoti tik nuo perdavimo galutiniam klientui dienos. Suteikiama 15 metų gaminio garantija ir 25 metų generuojamos energijos efektyvumo garantija.

Patikrinta kokybė

Atlikti daugybiniai, iki 5 kartų griežtesni modulių efektyvumo ir patikimumo tyrimai nei reikalaujama pagal IEC standartus.

Dailus juodas dizainas

Nes stilius – taip pat svarbu!

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.