Slapukai

Tinklalapyje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Efutura.lt naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai. Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš tinklalapio į naudotojo kompiuterio kietąjį diską ar kitus įrenginius. Slapukus galima perduoti tik jei yra tokia pasirinktis jūsų įrenginio nustatymuose.

 

Slapukų valdymas

Jūs galite pašalinti arba blokuoti slapukus, tačiau tai gali turėti įtakos tinklalapio veikimui bei kai kuriems funkcionalumams ar neigiamai paveikti mūsų portale prieinamas paslaugas. 

 

Lankomumo stebėjimas

Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šio tinklalapio naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi tinklalapiu. Lankytojų stebėjimui naudojami ir internetinio turinio valdymo sistemos „WordPress“ papildiniai.

 

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šiame tinklalapyje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio tinklalapio dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

– atsakyti į jūsų informacijos užklausas, kurias pateikiate užpildydami anketas.

– be jūsų sutikimo neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

 

Slapukų duomenų tvarkytojas

Vadovaudamasi BDAR nuostatomis ir vykdydama teisės aktuose numatytas pareigas, efutura.lt tinklalapyje jūsų pasirinktų ir naudojamų slapukų duomenis renka ir tvarko UAB „Energia Futura“ (j. a. kodas 152038626, adresas Draugystės g. 15M, Kaunas, el. p. info@efutura.lt).

Politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte su privatumo politikos pasikeitimais.

 

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

 

Jei dėl puslapio efutura.lt jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti e. paštu info@efutura.lt

Gaukite specialisto konsultaciją

  Jūsų vardas

  El. paštas

  Telefonas

  Komentaras

   Registruokitės
   nemokamai konsultacijai

    Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

    Jūsų vardas

    El. paštas

    Telefonas

    Žinutė

    UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

    Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.