Sparčiai augančių bendrovių projektas „Gazelė“ – tai „Verslo žinių“ organizuojami smulkaus ir vidutinio verslo įmonių rinkimai, kuriuose kasmet vertinamos Lietuvoje veikiančios bet kokios nuosavybės įmonės.

Tūkstančiai įgyvendintų projektų ir tiek pat patenkintų klientų – nenuostabu, kad „Energia Futura“ pateko į šį prestižinį sąrašą, šiemet sudarytą pagal 2018–2020 m. pajamų augimą ir pelningą darbą. Tarp kitų kriterijų atsidurti sąraše, svarbus kriterijus yra skaidrumas ir viešumas – įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymuose numatytus mokesčius ir kasdieninėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais, noriai viešai dalintis savo patirtimi.

Ačiū visiems už pasitikėjimą – jūsų dėka darome svarbius darbus – diegiame saulės energijos sprendimus, saulės elektrines, augame ir judame pirmyn!

Daugiau apie projektą: https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/2021/08/19/gazeleje-2021-issirikiavo-arti-5000-imoniu-skelbiamas-nominantu-sarasas&BEX4g

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.