Dalijamės žiniomis su būsimais saulės elektrinių montuotojais ir jų mokytojais

 

Per ilgus darbo metus sukauptos žinios, įgūdžiai ir sparčiai kintančios rinkos know how – tai mūsų stiprybė ir turtas, kuriuo dalijamės su jaunais žmonėmis: ENERGIA FUTURA komanda pasirašė partnerystės sutartį ir pradėjo ilgalaikį bendradarbiavimą su Kauno technikos profesinio mokymo centru.

 

Atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojas – tai inžinerinės pakraipos vienerių metų trukmės studijų programa. Ją baigę jaunuoliai įgyja kompetencijų tokiems veiklos objektams įgyvendinti, kaip nedidelės apimties (iki 100 kW vardinės atiduodamosios galios) atsinaujinančios energijos įrangos montavimas pastatuose ar šalia jų. ENERGIA FUTURA specialistai pradėjo susitikimų su šios programos studentais sesijas, per kurias pasakoja apie savo darbus, saulės energetikos aktualijas, betarpiškai pademonstruodami, ką veikia saulės elektrinių montuotojas kiekvieną dieną.

 

Apie saulės elektrines, jų technologinius niuansus, vertę vartotojui bei ekonomikai pasakojo ENERGIA FUTURA direktorius Kęstutis Slavinskas, kartu supažindinęs su mūsų įmonės įgyvendintais projektais, papasakojęs apie šių projektų metu kylančius iššūkius ir priimamus sprendimus.

Tuo tarpu projektų valdymo ir įgyvendinimo vadovas Ričardas Jurkšaitis pateikė techninių detalių, supažindino su medžiagomis,  demonstravo saulės elektrinių montavimo etapus, jų konstrukcinius elementus ir vaizdinę medžiagą, kaip sprendžiamos įvairios sudėtingos situacijos bei kaip saulės elektrinė gamina energiją.

ENERGIA FUTURA komandos montuotojai dalijosi savo kasdienio darbo patirtimis bei specifika – kad jaunuoliai geriau suvoktų, koks yra tas saulės elektrinių montuotojo darbas ir jo praktinė pusė, susipažintų su naudojamais įrankiais bei metodais.

 

Kaip parodė didelis jaunuolių susidomėjimas, aktyvumas ir kilusios diskusijos, tokie susitikimai be galo reikalingi ir vertingi, padedantys būsimiems specialistams apsispręsti dėl tolimesnių karjeros pasirinkimų ir geriau perprasti darbo su saulės elektrinėmis specifiką.

O mums tai – įkvėpimas dalintis ir dovanoti savo laiką būsimų mūsų – ir visos mūsų rinkos – kolegų auginimui.

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.