Gaminantiems vartotojams nustatytos pasinaudojimo tinklais paslaugos kainos 2022 metams.

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) patvirtino gaminantiems vartotojams paslaugos kainas ir procentinį dydį, kuris bus taikomas atsiskaitant už pasinaudojimą elektros tinklais. Įkainiai apskaičiuoti įvertinus skirstomojo tinklo operatorių planuojamus patirti kaštus, kurie yra būtini paslaugai teikti.

 

Žemiau pateikiame mums saulės elektrinių gamintojams aktualiausius pasikeitimus, kurie įsigalios nuo 2022 m. sausio 1 d.

1

Už patiektą į tinklą ir vėliau atgautą elektros energiją įkainis sumažės nuo 5,445 ct/kWh iki 4,477 ct/kWh. 18 proc. pokytis.

2

Mokestis už įrengtąją elektrinės galią nuo naujųjų metų sumažės nuo 3,1944 Eur/kW/mėn iki 2.5168 Eur/kW/mėn. 21 proc. pokytis.

3

Dvinarė paslaugų kaina (kai moki už atgautą energiją kWh ir instaliuotą galią KW) sumažėjo nuo 0,02662 Ir 0,02299 Eur/kWh. 14 proc. pokytis. Ir nuo 1,5972 iki 1,2584 Eur/kW/mėn. 21 proc. pokytis.

4

Ir atsiskaitymas savo pagaminta elektra sumažės iki 33 proc.

Su sumažėjusiais įkainiais ir artėjančiomis APVA paramomis, panašu, kad 2022 metai bus – saulės elektrinių metai. Tad negaiškime laiko ir pasidarykime namų darbus saulės elektrinei įsirengti!

Detalesnė informacija apie įkainių pasikeitimus ir jų pasikeitimo priežastis galite skaityti čia!

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.