Lietuvos energetikos agentūra nuo šių metų birželio 22 d. iki rugpjūčio 22 d. kviečia labai mažas ir mažas įmones bei ūkininkus (registruotus ne trumpiau nei 1 metus) teikti paraiškas saulės elektrinės įrengimui.

Bendra finansavimo lėšų suma siekia daugiau kaip 63,7 milijonus eurų ir yra skirta mažos galios – iki 500 kW – saulės elektrinėms įrengti.

Finansuojamoji dalis sudarys iki 35 proc. arba iki 45 proc. nuo fiksuotojo vieneto įkainio (arba 896,72 Eur/1kW saulės elektrinės įrengtosios galios), priklausomai nuo pareiškėjų grupės.

Nuosavo įnašo dalis turi sudaryti nuo 55 proc. iki 65 proc.

Atkreipiame dėmesį, kad gavus paramą saulės elektrinei, projektas turės būti užbaigtas iki 2025 m. sausio 31 d. – tad kviečiame jau pildant paraišką nusimatyti patikimą objekto instaliuotoją ir projekto vykdytoją.

Detali informacija apie šį paramos kvietimą skelbiama čia.

 

Turite klausimų? Patyrę ENERGIA FUTURA konsultantai pasirengę jums padėti užpildyti paraišką, įvertinti svarbias detales ir lydėti jus per visus paramos gavimo žingsnius.

Susisiekite su mumis: Energia Futura kontaktai!

  Registruokitės
  nemokamai konsultacijai

   Užpildykite formą ir gaukite specialisto konsultaciją

   Jūsų vardas

   El. paštas

   Telefonas

   Žinutė

   UAB ENERGIA FUTURA puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

   Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.